Bizimle paylaşmak istediğiniz her türlü görüşünüz en kısa süre içerisinde değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır.
Yeni trend ve moda geliştirme konusundaki sürekli çabalarımız olağanüstü ürünlerle sonuçlanır. Toplam Kalite Yönetimi, her seviyedeki eğitim ve iyi ekip çalışması üzerine odaklanmamız, dünya standartlarındaki ürünlerin imalatının temel dayanağıdır. Tasarımdan verimlilik artışına kadar sürekli iyileşme, MAYER Çoraplarına özgü bir ürünle ortaya çıkma vizyonumuzun bir parçasıdır.
MAYER Çorap Ltd. Şti. spor ve günlük çoraplar üretiminde liderlik konumunda bulunan firmalardan birisidir. Müşterilerin talebi doğrultusunda modaya ve ihtiyaca uygun, her türlü ürünü tanımlama, pazarlama ve üretim yeteneğine sahibiz. Dünyanın önde gelen markaları ve zincirlerinin lider üreticisi olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz.
VİZYON VE MİSYONUMUZ
HAKKIMIZDA
 
 

Bize Yazın

 
MAYER ÇORAP LTD. ŞTİ.
Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır
ADRES
Cumhuriyet Mahallesi Dersaadet Cad. No:10 Sultangazi
İstanbul / TÜRKİYE
TELEFON
+90 212 667 59 00
E-POSTA
bilgi@mayercorap.com.tr
Yeni trend ve moda geliştirme konusundaki sürekli çabalarımız olağanüstü ürünlerle sonuçlanır. Toplam Kalite Yönetimi, her seviyedeki eğitim ve iyi ekip çalışması üzerine odaklanmamız, dünya standartlarındaki ürünlerimizin imalatının temel dayanağıdır.